Дніпряни прибирають власні двори, турбуючись про довкілля та безпеку дітей

Наше довкілля – наше обличчя. Дніпряни, які проживають на Донецькому шосе у будинках №113, 115, організували толоку. Пофарбували паркани й лавки, обрізали дерева й кущі, а також полагодили свердловину. Люди впевнені – робити внесок у гарне майбутнє країни повинен кожен українець. З організацією прибирання допомогли у Лівобережній адміністрації Дніпровської міськради. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Мешканці будинків, які проживають за адресою Донецьке шосе 113, 115, зібрались разом, аби привести до ладу власний двір. Кажуть, роблять це задля безпеки дітей та чистого довкілля.

Все ж таки, щоб було безпечно і щоб не травмувалась дитина, і взагалі не пошкодила собі нічого, не була брудною, тому що це сміття, це інфекції, це всяка зараза. Намагаємось для себе самих в першу чергу, ось і подяка міським, районним владам, що вони дуже допомагають“, – каже Анжела,
голова правління ОСББ “Донецьке шосе 113, 115”.

Кожен українець має робити внесок у майбутнє своєї країни, додає Світлана.

Ситуація – війна. Але якщо виходиш й йдеш не по окуркам, не по камінню і не з камінням на душі, а виходиш коли все квітне, ви подивіться. Ми усі наразі, я взагалі дуже вдячна людям, які дійсно не опускають рук й виходять й щось роблять. Поки хлопці наші там віддають власне життя, їм треба повернутись до чистого, гарного міста. Я вважаю тільки так“, – каже дніпрянка Світлана.

Спільними зусиллями активні сусіди фарбували паркани та лави, косили траву і збирали сухе гілля. Також відремонтували зламану свердловину.

У Лівобережній адміністрації схвалюють ініціативу дніпрян і допомагають активістам, які прагнуть змін.

Ми узгодили, допомогли їм фарбою, квітами і разом виконуємо цю роботу“, – каже Олег Лохмаков, заступник голови Лівобережної адміністрації ДМР.

Дніпряни об’єдналися, щоб зробити красивішим свій двір. Декілька годин праці на свіжому повітрі ще й корисно для здоров’я.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: