Дніпровські майстрині організували батальйон забезпечення ЗСУ

Щоб не мерзли в окопах. Дніпровські майстрині забезпечують підрозділи ЗСУ теплими речами. Щодня виробляють шапки і шкарпетки. Про це повідомили на телеканалі ДніпроTV.

«Що б зв’язати пару шкарпеток, потрібно 2 дні».

У дніпровському територіальному центрі щодня кипить робота. Майстрині поважного віку виробляють теплі речі.

Клара Бірюкова, в’яже шкарпетки для захисників: «Ну чим я можу допомогти? Матеріально я не можу — пенсіонерка. Та й ми прийшли до такого. Ми зрозуміли, що потрібно в’язати шкарпетки».

Лариса Ольхова, в’яже шкарпетки для захисників: «У нас наші бійці — чудова армія. Вони несуть свій фронт. А ми робимо все, що доступно нам. Нами організувався такий батальйон, який прагне до того, щоб надати хоч якусь доступну допомогу нашій армії».

Працьовиті дніпрянки називають себе просто: «батальйон забезпечення ЗСУ». Поки одні спицями в’яжуть шкарпетки, інші шиють теплі головні убори, щоб наші військові не змерзли!

Людмила Базаєва, шиє шапки для захисників: «Нам так хочеться утеплити своїх воїнів, що ми придумали шапки з флісу. Вони дуже практичні і дуже зручні. Ця тканина дуже тепла і чудова на зиму».

Щомісяця терцентр відвідують сотні дніпрянок. І кожна охоче долучається до важливої справи.

Елла Писаренко, працівниця терцентру: «Люди, які відвідують наш терцентр — це пенсіонери, люди з інвалідністю. Ось у них виникла така ідея, у всіх разом у нас виникла така ідея, чим ми можемо допомогти нашим хлопцям, воїнам ЗСУ. Зараз йдуть холоди, і ми вирішили, що флісові шапочки, в’язання шкарпеток — це буде дуже зараз до речі».

Допомогти майстриням може кожен. Сьогодні їм потрібні пряжа і тепла тканина. Більше інформації за номерами телефонів: (050) 342 2602, Дніпровський міський територіальний центр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: