Дніпровські комунальники позбавляються сухих гілок та аварійних дерев

У дворі проспекту Дмитра Яворницького, 6 мешканці боялися проходити повз дерева до власних будинків через сухі гілки, які падали їм на голови. По допомогу дніпряни звернулися до Штабу взаємодопомоги Громадської ради.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «ДніпроTV«.

Комунальники позбавилися аварійного дерева, яке для мешканців пр. Дмитра Яворницького, 6 становило неабияку загрозу.

«Воно трухляве наскрізь, воно хиталося від вітру. Ці аварійні дерева, які зараз прибирають, у такому стані стояли вже роки 3-4. Ми дуже раді, що нарешті дісталися до них. Бо ми побоювалися за життя дітей, машини їздять тут, тож дуже задоволені», – каже мешканець пр. Дмитра Яворницького, 6 Сергій Железняк.

Про проблемне дерево мешканці повідомили нещодавно. Такої швидкої реакції від комунальних служб вони навіть не очікували.

«Дерева настільки літали туди-сюди, хиталися дерева. І люди занепокоєні, бо падали гілки. Позавчора звернулась на телеграм-канал – вода, газ, є окремий канал, і до Геннадія Корбана», – сказала мешканка пр. Дмитра Яворницького, 6 Ірина Терехова.

Штаб взаємодопомоги Громадської ради спрямував заявку до профільного департаменту.

«І вже вчора приїхали люди. Для мене це було дуже несподівано. Я знаю, що оперативно, але ж не настільки… Дуже вдячні і за оперативність, і за те, що всі, не тільки наші, але всі заявки виконуються», – додала Ірина.

Окрім аварійної тополі у дворі обрізають сухі гілки навколишніх дерев.

«Одне у нас дерево на видалення – тополя, і ще 4-5 дерев на обрізку. На даний момент працює спецтехніка – це автовишка, за допомогою якої люди у нас омолоджують та обрізають дерева; це у нас маніпулятор, за допомогою якого ми прибираємо після себе гілки. Кожного дня в першу чергу ми повинні прибрати саме аварійне дерево, а потім вже працюємо за планом», – пояснює начальниця виробничої ділянки Правобережна-1 КП «Міськзеленбуд» Катерина Редька.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: