Дніпровська міська влада інформує: ситуація з тепло- та водопостачанням на ранок 2 січня

Перша доба 2023 року минула у Дніпрі без масштабних аварій на комунікаціях міста, а також без аварійних чи стабілізаційних відключень живлення приватними енергетичними компаніями.

Завдяки результативній комунікації міської влади з енергопостачальними компаніями та відповідальній поведінці бізнесу та промисловості , місто мало додаткові обсяги електроенергії

Сьогодні ДТЕК і ЦЕК відновлюють планові графіки відключень електроенергії.

Не забувайте про необхідність заощадливо споживати енергоресурс. Нині енергетична система країни все ще потребує свідомого споживання електроенергії, інакше не уникнути аварійних відключень живлення.

Станом на 06:00 всі об’єкти КП «Теплоенерго», КП «Жилсервіс-Дніпро» та КП «Коменергосервіс» – працюють та забезпечують подачу тепла в оселі городян.

За завданням міського голови Бориса Філатова у разі потреби комунальні служби міста мають усі необхідні матеріали та техніку аби оперативно виконати ремонтні роботи.

Спільними зусиллями комунальних служб міста та ДТЕК аварію на тепло-розподільчому пункті (ТРП) ж/м Тополя-1 ліквідовано. Мешканці житлового масиву з теплом.

Роботи на ліквідації аварії по просп. О.Поля, 117 та 119-б (два під’їзди), через що тимчасово припинено подачу тепла, тривають. Комунальні служби роблять все можливе, аби відновити опалення у двох під’їздах цих двох п’ятиповерхівок

Станом на 06:00 всі підвищувальні насосні станції (ПНС) у місті працюють. Всі будинки Дніпра з водопостачанням.

За добу силами комунальних служб міста усунуто 23 засмічення на мережах водовідведення, а також 13 пошкоджень на мережах водопостачання. Серед ключових:

по просп. Дмитра Яворницького, 43, Д-300 мм із колодязя;
по просп. Дмитра Яворницького, 47, Д-300 мм із колодязя.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» працюють безперевно 24/7. За дорученням міського голови Бориса Філатова наші комунальники забезпечені всім необхідними, аби була можливість ліквідувати аварії оперативно і відновлювати водопостачання жителям міста протягом дня.

Міська влада Дніпра робить все можливе, аби містяни не відчували суттєвих проблем з наданням якісних послуг всіма комунальними підприємствами Дніпра.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12

(096) 732-12-12

(073) 732-12-12

ГРОМАДСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, спільна робота міських служб і працівників комерційних енергетичних компаній, а також енергетиків України, стає все успішнішою.

Міській владі вдалося налагодити ефективну комунікацію.

1 січня ДТЕК дотримував слова не застосовувати відключень світла, і також майже не спостерігалося нештатних чи аварійних ситуацій зі світлом, теплом, водою чи транспортом.

Люди звертаються до Телеграм-каналу голови Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадія Корбана для того щоб привітати зі святами чи подякувати.

Практично усім у новорічну ніч після масштабної ракетної атаки 31 грудня на енергосистему України наші комунальники встигли повернути світло і воду.

Два винятки:
1) подвійна аварія за адресою Софії Ковалевської, 81. Де спершу під час включення електроенергії вийшло з ладу обладнання на трансформаторній підстанції (оперативно замінено співробітниками ДТЕК), а протягом 15 хвилин після цього згорів кабель від підвалу до другого поверху;

2) роботи на Запорізькому Шосе, 38, під час яких було пошкоджено кабель ЦЕКу.

Протягом 1 січня обидві аварії усунено.

Зі свого боку міська влада зробить все можливе, аби люди були з теплом та водою. Дніпряни, проблеми яких вже вирішено, дякують міській владі за оперативність.

Звернутися у Телеграм-канал голови Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадія Корбана можна за посиланням: https://t.me/korbanofficial/ або поштою [email protected].

Заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопочтачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:
(095) 816-39-11
(093) 261-32-35
(063) 402-79-56
(063) 681-61-82
(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години. Не забувайте залишати контактні телефони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: