Дніпро – лідер за рівнем прозорості, – дослідження “Трансперенсі Інтернешнл Україна”

Дніпро є лідером за дослідженням антикорупційної громадської організації “Transparency International Ukraine”. Стан прозорості міст під час повномасштабної війни оцінювали серед 80 муніципалітетів, і це вже друге таке дослідження організації. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Дніпровську міськраду.

Як зазначили у “Трансперенсі Інтернешнл Україна”, міські ради добре впоралися з тими індикаторами євроінтеграційних перспектив, що стосувалися бюджетної прозорості, реагування на звернення мешканців.

Прозорими у 2023 році разом з Дніпром стали ще Дрогобич, Львів, Мукачево і Тернопіль. Статус “частково прозорих” отримали 23 міста, решта 52 – “непрозорі”.

Дослідження містило 50 індикаторів щодо організації роботи міських рад на час дії воєнного стану, публікації інформації на офіційних ресурсах, забезпечення доступу до даних про земельні та житлові питання, комунальне майно, соціальну сферу тощо. Окремі критерії стосувалися створення можливостей для внутрішньо переміщених осіб, релокованого бізнесу і таке інше.

“Transparency International Ukraine” вже вдруге проводить дослідження  стану прозорості міст під час повномасштабної війни. І вже другий рік поспіль Дніпро лишається лідером серед інших міст України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: