Дніпро для військових: жодне інше місто не робить стільки, – Геннадій Корбан

Голова Штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан розповів в інтерв’ю телеканалу ДніпроTV про роль Дніпра в постачанні в ЗСУ та закритті потреб армії. За його словами, наше місто передає величезну кількість абсолютно різних необхідних речей та матеріалів: від мила до вантажівок.

– Давайте про роботу саме нашого міста поговоримо. Ви як керівник Штабу оборони Дніпра тримаєте, звичайно, руку на пульсі і знаєте потреби наших хлопців, бо вони по допомогу саме туди й звертаються. Наскільки зараз забезпечено ЗСУ, НГУ, ТрО всім необхідним і що цього тижня Штаб відправив хлопцям.

– Є цілий перелік. На цьому тижні ми передаємо велику кількість радіостанцій, велику кількість запасної гуми для автомобілів. Ми зараз займаємося банно-пральними комплексами, тому що людям потрібно митися на передовій, їм треба стиратися на передовій. І зараз є дефіцит подібних потужностей у військовослужбовців. Існує дефіцит військової форми, тобто ми замовили військову форму, але заявки продовжують йти. Ми бачимо, що Міністерство оборони звітує, що вони забезпечують зимовою формою, але де факто ситуація поки що дуже прикордонна, я б сказав. Тобто, якісь частини забезпечуються військовою формою, а якісь частини взагалі – ніхто на них нічого й не планував.

Наприклад, Тероборона взагалі ніким не забезпечується, тому, природно, місцевий бюджет взяв на себе турботу про ті частини, про тих військовослужбовців, які перебувають у Теробороні. Ми замовили близько десяти чи восьми з половиною – перша партія вісім з половиною тисяч комплектів зимової форми, це приблизно ті сили, які сьогодні у нас є в теробороні, що знаходяться в області, я маю на увазі – не на передовій та не в розпорядженні інших військових частин, що воюють.

Також до нас звернулася ППО у тому числі для того, щоб їх забезпечили зимовою формою. До нас звернулася ДССТ – це служба, яка загалом охороняє мости, понтони – така будівельна частина військова, яка забезпечує інфраструктуру військову. Вони також не забезпечені зимовою формою. Тому ми допомагатимемо їм у тому числі і так далі.

Просять Мавіки – ми цього тижня передаємо велику кількість Мавікам різним частинам за їхніми заявками. Загалом ця робота йде – не хочу зачитувати весь перелік та весь список, я думаю, що військові задоволені тим, що ми робимо, бо жодне місто в Україні сьогодні не робить стільки для військових, скільки робить Дніпро.

Тому продовжуватимемо це, і ці заявки приходять щодня, просто поточна робота – я думаю, навіть не варто її рекламувати і якось хвалитися цим. Тобто це відбувається щодня. Від радіостанцій, гуми, Старлінки, відеокамери, комп’ютери, планшети, дрони знову ж таки – це все робиться в міру надходження заявок. Єдина проблема сьогодні – тендер, це сьогодні процедури, які влаштували Кабінет міністрів, «Прозорро». Тобто це людям потрібно сьогодні, це людям потрібно вчора. А у нас кожен тендер іде щомісяця, півтора. І кожен чиновник, кожен бюрократ починає чіплятися. Починаючи від працівників Казначейства та закінчуючи працівниками Контрольно-ревізійних управлінь, які паралельно сидять та перевіряють ці закупівлі. Ми не проти, звичайно, нехай перевіряють, головне, щоби це не заважало роботі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: