Дмитро Корчинский про колишнього голову Дніпропетровської облради: «непотріб, що поширює кремлівські ідеї»

Московський пропагандистський пул залучив колишнього голову Дніпропетровської обласної ради Святослава Олійника для дискредитації української влади та патріотичної опозиції. Про це на своїй сторінці у соцмережі пише український політик та журналіст Дмитро Корчинський.

Москва продовжує вести війну проти України не тільки на полі бою, але і за допомогою пропаганди. Останнім прикладом такої діяльності став створений пропагандистський пул, в якому зібрані різні “хохляцькі непотреби”, які озвучують кремлівські тези. Цими людьми стали відомі фігури, такі як Віктор Медведчук та “кацапи”.

Як зазначає Дмитро Корчинський, недавно до цього пулу був доданий колишній нардеп від Коломойського – Святослав Олійник. З початком повномасштабного вторгнення на територію України, Олійник втік закордон та почав співпрацювати з ворогом. Згідно зі звіту, за завданням своїх московських кураторів, він намагається дискредитувати українську владу та патріотичну опозицію.

За словами автора, Олійник заявляє, що бажання перемоги у наших політиків є результатом “нездорових політичних амбіцій” та “психічних складнощів”. Він підтримує головну кремлівську тезу про необхідність запуску мирних переговорів, які базуються на компромісі та урахуванні інтересів обох сторін конфлікту.

Але для України окупанти – це не просто “сторона конфлікту”, агресор, який протягом останніх років здійснював злочини проти людства на території нашої країни, включаючи депортацію, вбивства та крадіжки.

«В современном мире никакие территории не стоят того, чтобы лишать людей возможности просто наслаждаться жизнью» — заявляє ця потвора, яка любить насолоджуватися своїм нікчемним життям, за рахунок наших територій, рясно политих кров‘ю героїв.

У мене тільки одне питання: чи ведеться вже розслідування по цьому святославу олійнику? Чи висунуто підозру у державній зраді? Чи арештоване майно і рахунки?

Бо від державного зрадника Медведчука він відрізняється лише тим, що є ще більш жалюгідним”. – підсумовує Корчинський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: