Детектив НАБУ, яка під час війни купила Porsche, задекларувала котедж за майже 2 млн грн

На Харківщині детектив Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Лайма Оберемок стала власницею дачного котеджу за майже 2 млн грн. Цю нерухомість співробітниця правоохоронного органу придбала у смт Мала Данилівка Харківської області. Про це повідомляє 49000 із посиланням на видання Думка.

Повідомлення про суттєві зміни в майновому стані старший детектив П’ятого відділу детективів Третього підрозділу детективів Головного підрозділу детективів НАБУ Лайма Оберемок подала напередодні Нового року – 29 грудня 2023 року.

Згідно з повідомленням, 25 грудня 2023 року Оберемок стала власницею дачного будинку площею 90,4 кв.м у смт Мала Данилівка біля Харкова. Вартість об’єкту – 1,78 млн грн. У графі попереднього власника детектив НАБУ вказала сама себе ж.

Згідно здекларацією за 2023 рік, Лайма Оберемок була зареєстрована у Львові, а фактично проживала в Києві. У 2022 році за 4 млн грн детектив НАБУ купила квартиру площею 80,7 кв.м у Києві. Крім цього, у жовтні 2022 року вона стала власницею нового автомобіля Porsche Cayenne за 4,4 млн грн.

У 2022 році Оберемок отримала наступний дохід: зарплата – 1,56 млн грн, страхові виплати – майже 24 тис. грн, подарунок у грошовій формі від батька Артура Горбенка – 1,64 млн грн, три подарунки у грошовій формі від чоловіка Євгена Анатолійовича Оберемка на загальну суму 3,32 млн грн, дохід від відчуження рухомого майна – 1 млн грн (від Івана Ванюшина). Чоловік-підприємець задекларував дохід у 14,25 млн грн.

Згідно з даними відкритих джерел, чоловік Лайми Оберемок, Євген Анатолійович Оберемок, із Люботина Харківської області. Він раніше був керівником Головного управління Держекоінспекції в Харківській області та очолював Головне управління Держгеокадастру в Харківській області. Крім цього, він був директором і власником припиненого нині ТОВ “Рассвет-2007”, що здавало в оренду власне нерухоме майно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: