Депутатів Київради судитимуть за ухилення від військової служби

Трьох депутатів Київської міської ради та помічника одного з столичних депутатів судитимуть за те, що вони майже рік ухилялися від проходження військової служби. При цьому вони були військовосулжбовцями однієї з військових частин Тероборони, але домоглися відрядження до Київської військової адміністрації. Не забуваючи при цьому отримувати грошове забезпечення із частини, де рахувалося проходження ними служби. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у сфері оборони Центрального регіону.

Як було встановлено, четверо військовослужбовців однієї із військових частин ТрО, троє з яких є столичними депутатами, а ще один – помічником депутата Київради, впродовж майже року ухилялись від військової служби.

За сприянням керівника одного із структурних підрозділів Київської міської військової адміністрації та командира однієї із військової частини Тероборони, підозрювані домоглися оформлення відрядження до Київської міської військової адміністрації. При цьому вони отримували грошове забезпечення із частини, де рахувалося проходження ними служби.

Досудове розслідування стосовно депутатів Київської міської ради завершено. Їм інкриміновано ухилення від несення обов’язків військової служби (ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 409 КК України), та загрожує до 10 років ув’язнення.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Верховний Суд повернув на посаду чиновницю з паспортом РФ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: