Депутат облради присвоїв 100 тис. грн грошової допомоги на лікування громадян

Вже колишнього депутата Полтавської обласної ради та його родичку викрили на заволодінні 100 тис. грн, призначених для виплати грошової допомоги на лікування. Про це повідомляє 49000 з посиланням на САП.

Слідчі з’ясували, що у грудні 2022 року у депутата виник злочинний умисел, направлений на заволодіння грошовими коштами, виділеними для надання депутатами Полтавської обласної ради матеріальної допомоги громадянам, шляхом використання свого службового становища.

Для реалізації свого задуму він вступив у змову зі співробітницею Полтавської обласної ради, яка консультувала щодо потенційних отримувачів такої допомоги з поміж наближених до нього осіб та допомагала з оформленням необхідних документів, а також з близькою родичкою, яка начебто потребувала кошти на лікування.

Як наслідок, вже наприкінці грудня 2022 року на картковий банківський рахунок близької родички депутата, яка надала виписку із медичної карти з недостовірними відомостями, надійшло 100 тис. грн з призначенням платежу «Соціальні виплати». Зауважимо, що кошти, які неправомірно надійшли на рахунок родички, були одразу ж арештовані.

12.09.2023 депутату повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України. Його родичці інкриміновано ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст.191 КК України.

Вироком ВАКС затверджено угоду про визнання винуватості між прокурором та консультантом відділу з питань забезпечення діяльності керівництва виконавчого апарату Полтавської обласної ради. Відповідно до вироку особу визнано винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191 КК України та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади строком 1 рік. Разом з тим відповідно до ст. 75 КК України особу звільнено від відбування основного покарання з іспитовим строком 2 роки. Крім того, відповідно до умов угоди особа перерахувала на потреби ЗСУ понад 100 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: