Банду Наріка звинувачують у замахах на вбивства і рейдерстві

Колишній власник дніпровської «Володарки» — Володарської швейної фабрики – розповів про те, хто позбавив його майна і намагався вбити. Чи методи загрожують життю бізнесменів і лідерів суспільної думки – розкаже Яна Богославська, у спецрепортажі телеканала ДніпроTV.

Це ім’я у Дніпрі вже чули серед звинувачень в історії з іншим замахом – на життя однієї з міських активісток. Але таких випадків, де банда Олександра Петровського (Наріка) фігурувала в гучних кримінальних справах — десятки.

Дмитра Фоменка, бізнесмена з Дніпра, намагалися вбити за його небажання співпрацювати зі злочинним угрупованням. Колишній президент ЗАТ «Фінансовий союз банк» свого часу став власником швейної фабрики «Мрія», чим додатково зацікавив охочих до нерухомості. Власне фабрики Фоменка таки позбавили – через заочне засідання суду, між двома незнайомими людьми.

За легендою умовна Особа-2 — Малахов Юрій Іванович і його поручитель — ТОВ «ФІЛЛ ТРЕЙД ЛІМІТЕД», майном якого управляє за договором ТОВ «РІЕЛТІ-ГРУП» Дмитра Фоменка – позичають 600 тисяч доларів. Гроші беруть начебто у Особи-1 — Олійника Олександра Анатолійовича. Гроші не віддають, тому залишаються винні майже 30 мільйонів гривень Особі-4, якій позичальники відступили право повернення боргу. За нього віддати було погоджено майно компанії – будівлю на Барикадній.

Власне – колишню Володарку. Ніхто проти заочного засідання не виступив, окрім реального власника фабрики.

Рейдерський захват Володарки відбувався за таким сюжетом: до Бабушкінського суду лягла бумага, співвідношень між одним вантажником АТБ та бомжем, якого зовсім немає, що один одного запозичив 600 тисяч доларів 10 років тому і за 10 років один одному ніхто грошу не віддав, але поручник за бомжа, який взяв ці гроші виступив мій юрист – Вадим Калошин, який вів справу по об’єкту Володарки і якимось чином він виступив поручителем цим об’єктом, хоч не мав ніяких відношень від права власності на цей об’єкт і Тамара Шевцова, колишня суддя, яку за хабарництво прибрали з суду. Вона приймає рішення заочне, мене не визиває в суд тому що це відразу на поверхню підніметься питання, виносе рішення, що замість повернення боргу в 600 тисяч доларів треба віддати цей комплекс, який коштує близько 10 мільйонів доларів. Ця абсурдна річ, для нормально судді дивиться ну зовсім неможливою, але наша апеляція, голова суду нашої апеляції – відома. Вона не побачила ніяких заперечень цієї абсурдної історії. За одну ніч перед захватом Володарки вони провели перереєстрацію, — розповідає бізнесмен Сергій Фоменко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: