Авіакатастрофа в Житомирській області: стали відомі імена всіх загиблих пілотів

Під час виконання бойового завдання у небі 25 серпня зіткнулись екіпажі двох навчально-бойових літаків L-39. У Повітряних силах розкрили імена трьох загиблих пілотів у небі над Житомирщиною.

Під час повномасштабної агресії рф кожен з них був залучений до виконання повітряних операцій із захисту України, в тому числі тактичних завдань на Східному та Запорізькому напрямках.

Майор В’ячеслав Мінка

Проживав у Київській області. Повернувся в авіацію у 2015 році. З початком повномасштабного вторгнення мав понад 200 годин нальоту. Був досвідченим пілотом бригади, технічно підготовленим.

Майор Сергій Проказін

\

Проживав у Полтавській області. 24 роки життя присвятив авіації: від льотчика – до заступника командира бригади. З 2022 року мав понад 100 годин бойових польотів.

Капітан Андрій Пільщиков

Родом з Харкова. Мав позивний “JUICE”. Вісім років життя присвятив авіації. З початком великої війни мав понад 500 годин нальоту. Зокрема, під час виконання бойових завдань в складних умовах обстановки. Здобув низку державних та відомчих нагород. Активно виступав у західних медіа, зокрема в питанні надання Україні сучасних літаків F-16.

За матеріалами Дніпро Оперативний.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: