Асоціація газового ринку України попереджає про загрозу відключення від газопостачання бюджетних установ

АГРУ попереджає про загрозу дестабілізації соціальної ситуації в Україні через доручення Оператора ГТС відключити від газопостачання 2 тисячі шкіл, лікарень та інших бюджетних установ.

Оператор ГТС вимагає з 1 грудня 2021 року відключити від газопостачання понад 2,5 тисячі об’єктів бюджетної сфери, у тому числі і об’єктів соціально-побутового призначення.

За даними Асоціації, станом на 30 листопада через інформаційну платформу Оператор ГТС дав доручення Операторам ГРМ відключити від газу більше 2 500 об’єктів соціально-побутового призначення та бюджетних установ з 1 грудня 2021 року у зв’язку з відсутністю постачальника газу на ці об’єкти.

Наприклад, у Львівській області без газу можуть залишаться 526 установ, у Дніпропетровській –163, у Миколаївській — 251, у Херсонській – 85 об’єктів, у Одеській – 48 установ, у Полтавській — понад 230 об’єктів.

У разі відключення газопостачання в опалювальний період виникає загроза припинення діяльності закладів бюджетної сфери, у тому числі дитячих дошкільних закладів та лікарень.

Такі доручення «ОГТСУ» саме взимку провокують розвиток ситуації по найгіршому сценарію. На жаль, Оператор ГТС знов перекладає відповідальність на виконавчу владу та підприємства газорозподілу, — зазначив голова АГРУ Денис Сенектутов.

З метою уникнення соціальної напруги в більшості областей України АГРУ закликає Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, НАК «Нафтогаз України» та місцеві органи державної влади до вирішення кризи.

З повагою,

прес-служба ГС «АГРУ»

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: