Мобілізація закінчилася інвалідністю: відкрито кримінальне провадження щодо дій працівників поліції та ТЦК

У Чернівецькій області після втручання Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відкрили кримінальне провадження за фактом можливого перевищення службових повноважень працівниками поліції та військовослужбовцями ТЦК. Про це повідомив Омбудсман Дмитро Лубінець, передає 49000.
За його словами, до Офісу Омбудсмана звернувся чоловік, який заявив, що під час мобілізаційних заходів зазнав тілесних ушкоджень від працівників поліції та ТЦК та СП.
Унаслідок інциденту він отримав тяжку травму — перелом шийки стегна. Після лікування чоловікові встановили групу інвалідності.
Як зазначив Омбудсман, особливе занепокоєння викликало те, що попри тяжкість наслідків відомості про подію тривалий час не були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Після втручання представника Омбудсмана з прав людини в місцях несвободи Чернівецька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону відкрила кримінальне провадження за фактом можливого перевищення службових повноважень.
Наразі триває досудове розслідування, під час якого правоохоронці мають встановити всі обставини події.
Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними.

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: