«Кікімори» та сітки для ЗСУ: волонтери плетуть маскування для наших воїнів
Черговий по місту Артем Павлов, директор департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради, депутат 8 скликання, за завданням міського голови Бориса Філатова, відвідав волонтерську організацію «Невидимки», розміщену в одному із закладів шкіл лівого берегу, яка займається плетінням сіток та «кікімор», аби перевірити як працюють у закладах освіти волонтерські рухи, котрі допомагають ЗСУ. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.
На фронті є великі потреби у маскувальних засобах. Українська армія на передовій постійно потребує маскувальних сіток – про це говорять і самі військові, і волонтери, які возять необхідну допомогу на передову.
Потреба у сітках актуалізується майже після кожного серйозного обстрілу наших позицій із боку ворога.
Також українські розвідники, снайпери та коригувальники вогню для захисту українських земель мають залишатися максимально непомітними. У цьому їм допомагають «кікімори» – маскувальні костюми у вигляді пончо, що здатні врятувати життя. Вони дозволяють військовим бути одночасно і зеленню, і листям, і навіть снігом у зимову пору. «Кікімори» для захисників бувають у формі комплекту – куртка та штани, і пончо – своєрідного плаща.
Учасники громадської ініціативи «Невидимки», майже весь свій вільний час приділяють волонтерству. Допомога армії може бути різною, іноді для цього достатньо лише вільного часу і «золотих рученят». Так кажуть волонтери, що організовують плетіння маскувальних сіток і «кікімор», що прагнуть підтримати наших воїнів, тим самим наближаючи перемогу. Люди згуртувалися, аби плести маскувальні засоби, бо це – порятунок життя на фронті. ЗСУ захищають нас, а наш громадянський обов’язок в тилу – їх підтримувати. Для того, щоб вони – наші захисники, знали за що борються і за що гинуть, що відстоюють, і щоб їм було легше далі йти і виганяти ворога з нашої країни.
«Міською владою Дніпра постійно здійснюються заходи щодо взаємодії та допомоги волонтерам, зокрема громадській ініціативі «Невидимки». Міська влада допомагає фінансово, та адміністрація закладу освіти, в якому розміщена громадська ініціатива також допомагає діяльності волонтерів», — розповів директор департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради, депутат 8 скликання Артем Павлов.
Засновниця громадської ініціативи «Невидимки» Зарецька Світлана розповідає:
«За майже півтора роки роботи волонтерської ініціативи вже було створено понад 1 500 сіток та 150 «кікімор». Наразі колектив громадської ініціативи «Невидимки» налічує 25 волонтерів. Основу для маскувальних сіток плетемо самі. Цією роботою займаються волонтери: Портянко Василь Лукич та Хренов Володимир Олексійович».
За свою допомогу ЗСУ ця волонтерська організації отримала відзнаку від Обєднаного командування «Схід». Також волонтерами виготовляються окопні свічки, в’язані носки та килимки. І вони не планують зупинятися, адже їх праця так потрібна і наближає нашу перемогу!
Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: