З’явились нові подробиці в історії з побоїщем, влаштованим головорізами Наріка в центрі Відня

25 травня біля готелю «Брістоль» у центрі Відня сталася бійка за участю чоловіків спортивної статури з України. Як повідомляли австрійські ЗМІ та очевидці бійні, група чоловіків на елітних позашляховиках марок “BMW X5” та “Toyota Land Cruiser” з українськими номерами побили двох місцевих таксистів.

Як стало відомо журналістам видання 49000com.ua, у сюжеті журналіста австрійського телеканалу ORF Крістіана Вершютца з’явилися нові подробиці цієї історії.

Як заявив у сюжеті мер Дніпра Борис Філатов, причетними до вчинення бійки в центрі Відня є охоронці шахрайських кол-центрів із Дніпра, які займаються здиництвом грошей по телефону. Структуру цих кол-центрів Борис Філатов пов’язує з дніпровським кримінальним авторитетом по кличці Нарік (Олександром Петровським), та його «правою рукою» Емілем Арутюняном, який зараз також перебуває у Відні.

За словами Філатова, Нарік та Арутюнян, як і «охоронці» його так званих кол-центрів, швидше за все, перетнули кордон незаконно, оскільки виїхали з України вже після початку війни з Росією, хоч і є військовозобов’язаними.

Борис Філатов звернувся до депутата муніципальної ради Відня Домініка Неппу і передав йому дані про пов’язаних з Наріком чоловіків, які вчинили бійку біля готелю “Брістоль”. У свою чергу, Непп передав цю інформацію до органів правосуддя та кримінальної поліції. Філатов наполягає на необхідності арешту тих, хто влаштував жорстоку бійку та їхньої депортації в Україну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: