Зима зі світлом у будинках: Кудрицький назвав ключові потреби енергосистеми України

Серед факторів, які відіграватимуть найбільшу роль для енергосистеми України взимку, зокрема є системи ППО, які захищають її від атак країни-терористки Росії. Також великий вплив матиме й обладнання для об’єктів електрогенерації.

Наразі дуже важливим є фінансування, яке надають західні партнери для українських енергокомпаній. Про це розповів глава «Укренерго» Володимир Кудрицький в етері національного телемарафону.

«Укренерго» вже змогло залучити близько 900 млн євро в різних формах (гранти або кредити). Очікуємо, що до кінця року ми ще на декілька сотень мільйонів зможемо цю цифру  збільшити. І використати цей ресурс якраз для того, щоб інвестувати в підготовку до зими», – зазначив Кудрицький.

Він додав, що найбільш важливою допомогою для енергосистеми під час минулого опалювального сезону був захист неба завдяки постачанням ППО. Це, зі свого боку, відіграло ключовий фактор того, щоб енергосистема пройшла зиму. Водночас цей фактор є ключовим й надалі, якщо РФ продовжить обстріли.

Крім того, пояснив Кудрицький, свою роль відіграло постачання обладнання. Це було як вживане обладнання, так і нове, що відіграло свою роль в стабілізації ситуації минулої зими.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: