Жителі Запоріжжя висловили недовіру очільникам міста

Влада сусіднього обласного центру розводить руками. У Запоріжжі через відсутність компенсацій за зруйноване рашистами майно розгорівся скандал — конфлікт триває вже четвертий місяць. Місцева влада, кажуть жителі Запоріжжя, залишається бездіяльною. Дійшло навіть до відкритого листа про недовіру до міської влади. 

Після трагедії 14-го січня міський голова Дніпра Борис Філатов заявив: постраждалі отримають компенсації за зруйноване житло. В мережі можна побачити обурення жителів інших областей. Вони досі чекають на відшкодування збитків від представників своїх гілок влади.

«Ми сподівались, що місцева влада зверне на нас увагу і буде нам опорою. Як у Дніпрі, люди згуртувалися, люди допомагали. Місцева влада в перших рядах була біля будинку, біля людей. А наша влада, він, Куртев, прийшов, сфотографувався. Прийшов на 40 день, тільки він прийшов і щось тут пообіцяв».

У Запоріжжі на вулиці Зестафонській,8 трагедія сталась 9 жовтня. З того моменту — жодної підтримки для людей від влади, діляться постраждалі.

«Минуло вже 4 місяці. За ці 4 місяці наша влада бездіє, не звертає уваги жодним чином на проблеми людей. Навіть статус ВПО люди отримали після розголосу та з ініціативи самих мешканців. Люди оббивали всі кабінети, але отримували негативні результати. Нам пропонували виїхати взагалі в іншу область».

Проблеми в Запоріжжі стосуються не тільки виплат чи компенсацій. Тамтешню владу звинувачують у розкраданні. За інформацією від НАБУ, влада Запоріжжя привласнювала гуманітарну допомогу від інших країн.

«Постійні заголовки, про нас говорять не лише місцеві ЗМІ. Потім я заходжу на сторінки керівництва міста ті прізвища, які лунають, а в них ніяких пояснень. Якби, як вам сказати, я навіть не брала за руку, але мене не влаштовує, я не хочу, щоб займали люди посаду, про яких є такі заголовки».

Ми спробували зв’язатися з Департаментом житлово-комунального господарства Запоріжжя або пресслужбою міської ради міста. Але без результатів — одне лиш перекидання відповідальності.
Місцеві виступили за створення комісії, яка мала б перевірити використання бюджетних коштів. Та направили відкритого листа до голови партії, аби відсторонити Анатолія Куртєва від займаної посади.

За матеріалами ДніпроTV.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: