Жіночі та сімейні підприємства Дніпропетровщини можуть отримати гранти від американських партнерів

Жіночі та сімейні підприємства Дніпропетровщини можуть отримати до 35 тисяч доларів на розвиток бізнесу. Така підтримка – від Програми USAID. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Гранти – для малого і середнього бізнесу. Підприємців, які займаються крафтовим виробництвом, переробленням харчових продуктів, IT, виготовленням косметики, текстильних виробів, меблів, предметів домашнього вжитку.

Це можуть бути ФОПи, приватні підприємства, товариства з обмеженою відповідальністю, акціонерні товариства. Умова – мати не більше 250 працівників, а річний оборот – до 50 мільйонів євро.

Заявки від підприємців, які займаються перепродажем товарів і послуг, не розглядатимуть.

Сума гранту – від 10 до 35 тисяч доларів. Кошти можна витратити на розширення бізнесу, відкриття нового напрямку, релокацію, вихід на міжнародний ринок, запровадження інноваційних рішень.

Для отримання гранту слід подати заявку та деталізований бюджет гранту. Деталі – за посиланням. За додатковою інформацією звертайтеся на e-mail: [email protected]. Обов’язково зазначте тему листа: «RFA-2023-033».

Гранти надає Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Пропонує їх і за іншими напрямками. Наприклад, на підтримку безперервності та відновлення бізнесу, участі українських підприємців в міжнародних торгівельних заходах, для формування експортних альянсів.

За матеріалами Дніпро ТV.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: