Зеленський анонсував масштабніші санкції проти Росії

Президент попередив, що глобальний тиск отримають всі, хто підтримує російське вторгнення.

Президент Володимир Зеленський попередив, що санкційний тиск отримають всі, хто підтримує російське вторгнення в Україну. Про це глава держави сказав у своєму вечірньому відеозверненні.

«Сьогодні ще один наш санкційний день. Є санкції проти юридичних та фізичних осіб — більшість із них російські, — які працюють на терор. Загалом 220 компаній і 51 фізична особа. Це підприємства ВПК та дотичні російські компанії. Підприємства, що обслуговують війну. І особи, через яких відбувається управління цими компаніями. Не всі з них діють на території держави-терориста, деякі — в інших країнах. Але глобальний тиск отримають всі», —  зазначив Зеленський.

За його словами, крок за кроком Україна збирає повні дані про всіх, хто працює на агресію — прямо чи опосередковано. «Кожна така особа буде заблокована, і наші, українські, санкції або вже синхронізовані, або будуть синхронізовані із санкціями вільного світу», — підкреслив президент.

Зеленський наголосив, щи Україна продовжить санкційні кроки, і на черзі є нові санкційні пакети — іще більш масштабні.

«Коли Росія починала цю агресію, там дивились на світ як на себе у дзеркало. Там думали, що нібито усі в світі — такі ж цинічні і нібито — так само зневажають людей, як господарі Росії. Але світ інший — світ допомагає нам захищати життя. І кожен, хто йде проти світу, стане маргіналом. Росія нічого не здобуде і все програє. Разом із тими, хто ще якось намагається їй допомагати в терорі», — сказав Зеленський.

За матеріалами УНІАН.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: