Законопроєкт про мобілізацію в нинішньому вигляді не будуть виносити на голосування, – ОП

Законопроєкт 10378 про мобілізацію, який був внесений до Верховної Ради, не буде прийнятий у нинішньому вигляді. Про це повідомив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону. Повідомляє 49000.

За словами Подоляка, війна в Україні вимагає нового юридичного регулювання мобілізаційних процесів. Тому законопроєкт буде обговорено на рівні експертів, профільних комітетів Верховної Ради та інших органів влади.

«Після того, як буде все враховано, будуть внесені відповідні зміни, і ми отримаємо більш-менш оптимальний законопроєкт, який враховує, що в нас довга, масштабна, інтенсивна війна», – зазначив Подоляк.

Він також зауважив, що в демократичному суспільстві завжди є місце дискусії, і це дозволяє отримати максимально ефективний результат.

«Попри те, що традиційно для України спочатку багато хейту, багато токсичності, скандалів, але поступово, побачите, цей законопроєкт буде врегульовано так, щоб там були відповідні правильні нормативні позиції», – додав радник керівника ОП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: