За партами чи онлайн: батьки дніпровських учнів обирають форму навчання

Очна, дистанційна, а ще індивідуальна: педагогічний патронаж, екстернат чи сімейна форма. У дніпровських школах тривають масштабні обговорення. Батьки вирішують, як саме будуть навчатися їхні діти у новому навчальному році. Згідно з рішенням Дніпровської міськради, у приміщенні закладів проводити уроки можна лише за наявності укриттів, які відповідають нормативам ДСНС. Таких шкіл у Дніпрі понад сотня. Втім, що робити, якщо сховища немає? Розповідає телеканал ДніпроТВ.

У приміщенні 2-ї міської школи яблуку ніде впасти. Батькам пояснюють деталі освітнього процесу у новому навчальному році.

Юлія Война — мати чотирикласника. Жінка зізнається, з майбутньою формою навчання досі не визначилася.

Юлія Война, мати 4-класника: «По своїй дитині я можу сказати, що дистанційна форма навчання не вплинула на його успіхи. Він навчався добре і коли ходив до школи, і на дистанційному навчанні. Особисто мій син хоче йти до школи».

Школа може прийняти учнів, якщо є укриття, ухвалене ДСНС. Учні тих шкіл, де сховищ немає, ходитимуть до інших навчальних закладів.

Наталія Ткаченко, директорка школи №1: «У батьків є можливість обміркувати різні варіанти, зважити всі за і проти, ухвалити рішення. Після цього вже адміністрація школи буде проводити ротацію, комплектувати класи та визначатися, скільки класів займається очно, скільки залишається онлайн».

Учні 1-4 класів очно навчатимуться в першу зміну. 5-11 класи —  з 12:00, в другу. Під час ймовірної небезпеки школярі спускатимуться до укриттів. Навчальний процес при цьому призупинятимуть.

Інна Васильєва, представниця управління освіти департаменту гумполітики ДМР: «У нас зараз 116 закладів освіти мають укриття. Це найпростіші укриття, підвальні приміщення, які забезпечують безпеку дітей під час повітрянної тривоги».

Дізнавшись про тривогу, яка відбулася під час зустрічі, присутні спустилися до підвалу і на власні очі побачили, як облаштоване укриття.

Наталія Білих, мати 7-класника: «Ми все ж прифронтовий регіон. У нас дуже часто тривоги бувають. А в нашому закладі було дуже гарне дистанційне навчання, і я не бачу в цьому проблеми. Навіщо сидіти в укритті, якщо він може вдома навчатись».

З 15 по 20 серпня батьки мають остаточно визначитися щодо форми освітнього процесу для дітей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: