З грудня субсидії та пільги видаватиме Пенсійний фонд України

Нове в отриманні державної допомоги. Оформити субсидію для оплати комунальних послуг можна в управлінні соцзахисту населення до кінця листопада. Втім, уже з грудня цим питанням опікуватиметься Пенсійний фонд. Про це розповіли на телеканалі ДніпроTV.

Пані Оксана прийшла в управління соцзахисту, щоб переоформити субсидію.

Оксана, дніпрянка: «Субсидію переоформляю. Субсідія була оформлена на чоловіка, чоловік помер. І син у нас був прописаний, теж помер. А тепер я переоформляю на себе все».

Дніпряни, які отримують грошову допомогу від держави, стверджують: процедура нескладна.

Олена, дніпрянка: «Дівчата все потробно розповіли, пояснили. Я дуже задоволена. Все добре».

Незабаром житлові субсидії населенню видаватимуть через Пенсійний фонд України.

Наталія Прокопенко, заступниця начальника відділу Правобережного управління соцзахисту населення Дніпровської міськради: «До пенсійного фонду громадяни можуть звернутися як особисто, так і надіслати документи поштою або надати їх через офіційний додаток Пенсійного фонду України. До Пенсійного фонду документи подаються незалежно від місця реєстрації. А до управління соціального захисту документи подаються тільки за місцем реєстрації громадян».

Для призначення житлової субсидії також можуть звертатись і переселенці.

Наталія Прокопенко, заступниця начальника відділу Правобережного управління соціального захисту населення Дніпровської міськради: «Внутрішньо переміщена особа також може звертатися за призначенням житлової субсидії за місцем свого фактичного проживання, або до Пенсійного фонду, незалежно від реєстрації або фактичного місця проживання».

У разі виникнення будь-яких питань про призначення житлової субсидії або пільг, необхідно звертатися до управлінь соцзахисту включно до 30 листопада. А з 1 грудня питанням повністю опікуватиметься Пенсійний фонд.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: