Які компанії дають промокод на безкоштовний кредит?

Поява системи мікрокредитування майже повністю витіснило банківські позики. Це обумовлено тим, що взяти позику в банку досить дорого і проблематично. Крім цього, звернувшись в МФО з метою отримання онлайн позики, ви зможете скористатися акційними пропозиціями, програмами лояльності для постійних клієнтів і промокодом, які подарують можливість значно заощадити.

Переваги промокодом

Промокод — це числовий і буквений шифр, який вводиться в певне поле в особистому кабінеті клієнта мікрокредітной сервісу. Такі акційні пропозиції бувають як одноразовими, так і багаторазовими. Що стосується можливостей позичальників, які мають промокодом, це:

  • Збільшення термінів отримання кредитних коштів. Тут процентна ставка залишається незмінною, але повернути гроші ви зможете набагато пізніше. Крім цього, в період пролонгації не нараховуватимуть додаткові відсотки, штрафи і пені.
  • Підвищення кредитного ліміту. Мало хто може в перший раз взяти в борг у МФО максимально доступну суму грошей. З промокодом це можливо. Дана акційна пропозиція доступна як постійним, так і новим клієнтом фінансових компаній.
  • Зменшення переплати по відсотках. Певні акційні пропозиції надають можливість отримати відчутну знижку, а в деяких випадках навіть скористатися пропозиціями МФО взагалі безкоштовно.

Що стосується зниження процентної ставки, дана знижка може бути корисною лише в тому випадку, якщо ви є постійним клієнтам мікрокредітной компанії. Якщо говорити про нових клієнтів, в більшості випадків дана категорія позичальників і так має можливість отримати онлайн кредит під 0-0.01%.

ТОП 3 МФО, які пропонують вигідні промокодом своїм позичальникам

Сслоан

Вирішивши оформити мікропозик в Сслоан, можете не сумніватися в правильності свого вибору. Тут можна отримати в борг необхідну суму грошей на найвигідніших умовах. Серед найбільш гучних акційних пропозицій для клієнтів МФО можна виділити знижку до 0.01%, акційна пропозиція «Приведи друга», розіграші цінних призів та побутової техніки, знижки для постійних клієнтів сервісу і багато іншого.

Dinero

Дінер — це мікрофінансових компанія, яка надає своїм клієнтам можливість значно продовжити термін кредитування (7, 14 і 30 днів), отримати пільгову відсоткову ставку, а також 100 грн за кожного нового клієнта МФО.

Moneyveo

За допомогою промокодом взяти в борг необхідну суму грошей тут можуть клієнти з поганою кредитною історією. Що стосується постійних позичальників, які користуються послугами МФО досить довго, програма лояльності передбачає для таких фізичних осіб відчутну знижку в розмірі 50%.

Ставши клієнтом МФО, обов’язково переглядайте електронну пошту, адресу якої була вказана при реєстрації. Може ваш промокод уже чекає свого використання!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на наши странички в социальных сетях Instagram Facebook Telegram Google News

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

logo-bottom
© 2021, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: