Як працюють пункти незламності у Дніпрі?

У Дніпрі за дорученням міського голови, черговий по місту, директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко проінспектував роботу Пункту незламності в Чечелівському районі в одній із шкіл по вулиці Робочій.

Цей Пункт незламності може вмістити до 500 осіб. Сюди можна прийти на випадок знеструмлення, відсутності води та опалення.

«Я дуже задоволений цим Пунктом. Він облаштований двома генераторами на 3 і 9 кВт, чого вистачає і щоб чайник підігріти, і зарядити телефони з ноутбуками. Дуже добре, що є кімната для дітлахів з іграшками та для відвідувачів з хвостатими друзями. Звернув увагу на велику кількість вогнегасників, що відповідає правилам техніки безпеки», — доповів Андрій Клименко.

Заступник директора школи і відповідальна за Пункт незламності, Карлова Наталія Трохимівна розповіла, що під час тривалого блекауту відвідувачів було дуже багато, близько 1000 осіб. Деякі навіть облаштовували собі міні-кабінети і працювали.

«Наш Пункт незламності забезпечений усім необхідним. Є ємності з питною та технічною водою, є чай та кава. Облаштовано 8 туалетів. Щодня є черговий лікар і психолог. Загалом, площа тимчасового укриття складає ~1000 м2», — розповіла Наталія Трохимівна.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: