Як дніпрянам отримати компенсацію за встановлене індивідуальне опалення: детальна інструкція

У Дніпрі, попри всі складнощі нашого часу, діє програма компенсації за встановлене індивідуальне опалення мешканцям житлових будинків, які були відключені від централізованого постачання тепла.

Нагадаємо, ще у 2021 році в Дніпрі було прийнято рішення про переведення 1056 багатоквартирних будинків (в першу чергу – малоетажних) на індивідуальне опалення. Це стосується багатоквартирних будинків, які відключені від централізованого теплопостачання. Для того, щоб підтримати мешканців саме цих будинків, міська влада запровадила надання компенсацій. Відповідний Порядок затверджено рішенням міської ради 110/9 від 28.07.21.

Опікується цим важливим питанням Департамент житлового господарства міської ради. Для отримання компенсацій мешканцям треба зібрати та надати пакет документів, після чого його перевіряють спеціалісти профільного відділу. На цей час від громадян надійшло понад 270 пакетів документів на отримання компенсації, повідомляє Ольга Шастун, керівник відділу реформування житлового господарства. Більшість із них вже погоджені для отримання виплат, інші – на доопрацюванні.

Тож, наголошує експерт, усім охочим отримати компенсації варто ретельно готувати документи та врахувати кілька важливих нюансів.

Варто знати!

Для отримання компенсації за встановлене індивідуальне опалення в будинках, визначених рішенням міської ради 110/9 від 28.07.21, треба підготувати та надати наступні документи

Заява (у довільній формі) на ім*я Владислава Грицая, керівника Департаменту житлового господарства та голови комісії.

В заяві треба зазначити:

  • ПІБ заявника, дату народження, адресу місця встановлення індивідуального опалення, контактний телефон
  • Копія паспорту та ІПН
  • Згода на обробку персональних даних
  • Довідка про відсутність заборгованості за комунальні послуги: теплопостачання, водопостачання, утримання будинку, вивіз сміття
  • Акт виконаних робіт зі встановлення обладнання
  • Реквізити платіжної картки для отримання компенсації

 

В Департаменті наголошують, що компенсацію можна отримати саме за обладнання та технічні умови на його встановлення (техумови на газове або електричне індивідуальне опалення отримуються відповідно у постачальника газу чи електрики)

Значуща умова для отримання компенсації від міста за встановлення індивідуального опалення – у житлі, де воно встановлюється, не має бути боргів за спожите тепло, воду, утримання будинку (обслуговуюча компанія або ОСББ / ЖСК) та вивіз сміття. Довідку про відсутність боргів за ці комунальні послуги можна отримати в офісах КП ЄРЦ (Єдиний розрахунковий центр)

Також, наголошує представниця Департаменту житлового господарства, під час придбання та встановлення індивідуального опалення вкрай важливо зберігати платіжні документи (чеки, квитанції встановленої форми), що підтверджують факт сплати за це обладнання. В таких документах має бути зазначена назва товару, його кількість, ціна за одиницю та загальна вартість.

Крім того, в пакеті документів потрібен Акт виконаних робіт: цей документ підтверджує факт правильного встановлення придбаного обладнання для індивідуального опалення організацією, яка має відповідну ліцензію.

Фахівці зазначають: саме через те, що громадяни подають документи, які не відповідають вимогам, або не подають усі потрібні документи, можуть виникати затримки або складнощі.

Тим не менш, Департамент житлового господарства веде проактивну роботу із мешканцями, які звертаються за компенсаціями, пояснює Ольга Шастун. Містянам надають консультації телефоном, під час особистих прийомів, надсилають докладну інформацію на електронну пошту.

Тільки цифри

100 тис. грн – гранична сума компенсації за встановлене індивідуальне опалення.

Корисно знати!

Отримати докладну консультацію про отримання компенсації за встановлене індивідуальне опалення та необхідні для цього документи можна:

за телефоном 056-778-12-19

особисто у Департаменті житлового господарства за адресою: вул.Воскресенська, 14, каб.4. Приймальні години – з 10-00 до 14-00 кожного робочого дня

За матеріалами Наше місто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: