Як Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро допомагає підприємцям регіону під час кризи

Економічна криза, яка зараз накрила і Україну, і увесь світ, вимагає від бізнесу адаптації до нових умов. Що робити, куди йти – сьогодні, як ніколи, для підприємців важливо швидко знайти відповіді на ці питання.

Обрати правильний напрям, визначити вірні координати допомагає Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро, заснований при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business у 2017 році. І вже 4-й рік поспіль допомагає малому та середньому бізнесу Дніпропетровщини у становленні та розвитку на основі міжнародних бізнес-стандартів. За цей час більше 7000 підприємців і фахівців різних галузей отримали консультаційну допомогу, прийняли участь у форумах та конференціях, пройшли навчання на тренінгах і семінарах.

В реаліях форс-мажорних обставин сьогодення Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Дніпро за сприяння ЄБРР розроблено план заходів, спрямованих  на допомогу  малому та середньому бізнесу у виході з кризи. Це тренінги, які дозволяють набути необхідні знання, поглянути на проблеми з іншої сторони, обговорити їх з експертами і колегами-бізнесменами та знайти необхідні рішення.

Одним з таких безкоштовних тренінгів для МСБ став організований ЦІПБ м. Дніпро за підтримки ЄБРР захід «Від візії до операційного плану», що відбувся у кінці червня у форматі онлайн.

Тренер Віталій Івахов, бізнесмен із 25-річним досвідом, засновник компаній «Іспанський дім», «Харвест Індустріалес» тощо за багато років в бізнесі дуже добре навчився визначати усі потреби підприємців. Бо сам пройшов цей шлях – від мрії та ідеї до становлення власного бізнесу, якому довелося пережити усі економічні кризи, що за останні 25 років спіткали світ і не обійшли й Україну.

«Куди йти, коли усе в тумані? Кому вірити, якщо розумієш, що ніхто не знає майбутнього? Як перестати тривожитися і впевнено повести свою компанію вперед? Чи можна нажати все на паузу? Так, можна на паузу. Для того, щоб все осмислити філософськи. А значить – переорієнтуватися у цьому світі. І коли все в тумані – треба йти маленькими кроками й постійно продивлятися, що змінилося після кожного кроку. Вчитись брати на себе відповідальність, яка не що інше як можливість давати відповіді на ситуацію, коли все йде не так. Довіряйте собі. Але набирайте для цього знання й впевненість, щоб довіряти собі небезпідставно. А тривога – це гарна можливість мобілізуватися, зібрати свою силу волі в кулак і йти далі», — ось вони, сходинки, надані підприємцям Віталієм Іваховим, що ведуть до реалізації  головної мети. Чіткий алгоритм дій – саме це зараз необхідно бізнесу для виходу з кризи і саме це бізнес отримав на тренінгу.

 Тож думайте про майбутнє як про виклик! Драйвити цікаво!, — закликає Віталій Івахов.

А Центр інформаційної підтримки бізнесу Дніпропетровської торгово-промислової палати закликає підприємців Дніпропетровщини не витрачати час і приєднуватися до навчальних програм Центру, які допоможуть адаптуватися вашому бізнесу до нових умов.

Бо, як говорив Чарльз Дарвін, виживає не найсильніший і не найрозумніший, а той, хто краще за всіх пристосовується до змін.

Телефонуйте нам (056)374-94-12 або пишіть: [email protected].

 

 

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Подписывайтесь на наши странички в социальных сетях Instagram Facebook Telegram Google News

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!logo-bottom
© 2020, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: