Хабар чи прогули на роботі: як мер Кам’янського отримав військове звання

Мер Кам’янського Андрій Білоусов несподівано для всіх став офіцером. Про це він сам похвалився у соціальних мережах. На прийняття присяги Білоусов не забув притягнути свою пресслужбу, роботу якої оплачують жителі Кам’янського, щоб знати поточний стан справ у місті. Але замість цього за свої гроші вони отримали сюжет про те, що тепер їх мер — військовий. Як Білоусов під час війни зміг стати офіцером, зацікавило не лише кам’янчан, але й наших журналістів.

Цікаво й те, як посадовець з двома вищими освітами зміг уникнути військової кафедри раніше. З наших джерел стало відомо, що Білоусов «відкосив» від її проходження у зв’язку зі станом здоров’я. Але, очевидно, здоров’я мера Кам’янського прийшло в норму, і на другий рік війни він вирішив, що для ефективного керування містом йому не вистачає саме офіцерського звання.

За словами самого Білоусова, він пів року вчився на військовій кафедрі у Дніпропетровському інституті інженерів залізничного транспорту. Як відомо, у цьому ВУЗі є всього два варіанти навчання для військової кафедри: стандартна очна форма або ж дуальна, яка передбачає відвідування лекцій щочетверга, п’ятницях, суботах і неділях. Щоб дізнатися, на якому з них отримував освіту Андрій Білоусов, ми направили відповідний запит у ВУЗ.

Другим важливим питанням є те, як саме мер Кам’янського вдалося поєднувати навчання з роботою, яку оплачують мешканці міста зі своїх кишень, оскільки ми не знайшли жодного офіційного повідомлення про відпустку Білоусова та його призначення на цей період виконуючим обов’язки. Щоб дізнатися, чи не прогулює мер Кам’янського свою безпосередню роботу, обманюючи платників податків міста, ми також направили запит до міської ради Кам’янського.

Про результати розслідування читайте у наших наступних публікаціях.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: