Встановили “прослушку”: офіс одного з департаментів Дніпровської міськради атакувала ворожа ДРГ

Офіс департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради однієї ночі у березні атакували невідомі для того, щоб встановити “прослушку”. Ймовірно це була ворожа диверсійно-розвідувальна група (ДРГ). Про це повідомляє 49000.

За інформацією департаменту з питань самоорганізації населення ДМР,  одного ранку співробітники департаменту, уважні і прискіпливі до стану фасадів, помітили під вікнами будівлі штукатурку, що осипалася з-під вікон офісу.

Обстеживши їх зсередини, було виявлено просвердлений отвір в склопакеті, в який було вставлений спеціально створений чутливий мікрофон та вмонтоване під відливом спеціальний технічний засіб негласного отримання інформації, який працював та використовувалося.

Спеціальний технічний засіб був обладнаний додатковими десятками акумуляторів, для використання пристрою без підзарядки, виносним чутливим мікрофоном, спеціально розробленою, модернізованою та запрограмованою програмою, яка систематично передавала записи розмов не віддалений сервер, після чого автоматично видаляла звукозаписи з пристрою.

У подальшому було встановлено, що нічна спецоперація ворожих диверсантів із встановлення “прослушки” потрапила на камери відеоспостереження. Встановлення прослуховання відбулось за попередньою змовою групою осіб із залученням різних авто і висотної спецтехніки.

“Ми, звісно, не компетентні органи, але, принаймні, дві версії у нас є.

Перша – посіпаки агресора хотіли дізнатись, як у м.Дніпро так швидко вдається ліквідувати наслідки російської агресії проти України, прильотів російських ракет та дронів і заодно вивідати секрети термомодернізації, тонкощі ремонту покрівлі і міжпанельних швів.

Друга – що відібрані з найкращих випускників найгірших російських ПТУ “агенти ГРУ” просто помилились адресою, і замість вікон будівлі поліції, ТЦК чи ДСНС, “впиндюрили” помилково свої мікрофони до департаменту з питань самоорганізації населення.

Геть незрозуміло, скільки “дрімала” ця “спляча ДРГ” у Дніпрі, звідки “мамкини шпигуни” дістали автовежу і автомобілі з місцевими номерами та як їхня злочинна діяльність навіть у комендантську годину не потрапила до поля зору відповідних правоохоронних органів.

Втім вся диверсійна операція була так «добре реалізована», що потрапила на купу камер зовнішнього спостереження міста”, – йдеться у повідомленні департаменту міськради на офіційній Facebook-сторінці.

За даним фактом було написано офіційне звернення та надана вся наявна в департаменті інформація до СБУ та Національної поліції для подальшого розслідування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: