Влада Кам’янського 4 роки не може дати ради зруйнованій школі

Чотири роки мер Каменського Андрій Білоусов зі своїми чиновниками не можуть привести до ладу школу №20, де обвалився дах з вини недобросовісних будівельників.

Сталося це у липні 2019 року і лише дивом ніхто не постраждав. Через два роки журналісти викрили мера та його підлеглих у корупційних зловживаннях, пов’язаних зі школою №20.

Але ремонт школи так і не зрушив із мертвої точки за 4 роки. І це незважаючи на те, що батьки учнів та педагогічний склад неодноразово виходили на мітинги і навіть погрожували перекрити трасу, щоб Білоусов нарешті звернув увагу на їхню проблему.

Чотири роки кілька сотень учнів і викладачі змушені тулитися по сусідніх навчальних закладах і терпінню батьків знову приходить кінець. Поки їхні діти не мають можливості відвідувати свою школу, Білоусов хвалиться ремонтами в інших ліцеях та школах, будує фонтани та зариває сотні мільйонів гривень у нескінченний ямковий ремонт доріг.

До речі, міськрада Кам’янського цього року виділила кошти на ремонт дахів у школах та дитячих садках, і мер Білоусов із задоволенням інспектує ці об’єкти, влаштовуючи свій піар на роботах за рахунок кам’янчан.

І лише багатостраждальна школа №20, яка за роки розрухи встигла набути гордого статусу ліцею, так і не дочекалася фінансування.

Зневірені батьки звертаються до голови Дніпропетровської ОВА із закликом звернути увагу на їхнє нещастя, тому що втомилися 4 роки слухати порожні обіцянки свого мера.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: