Військовий ЗСУ розповів, чому вантажівки — це життя

Одне з найголовніших в сучасній війні — це здатність швидко рухатись, переміщуватись на великі відстані в максимально стислі терміни. Військовий Збройних сил України Олександр Курбатов в інтерв’ю телеканалу ДніпроTV розповів, чому вантажівки на фронті — це не розкіш, а військові успіхи і життя наших співгромадян.

За словами пана Олександра, людям, далеким від військової справи здається, наче транспорту у війська йде дуже багато, адже його передають, по міркам мирного життя в дуже великих масштабах — по 10-15 штук за один раз. Насправді ж цього транспорту недостатньо, його дуже мало.

На батальйон має бути близько 70 автомобілів, і велика кількість з яких — вантажівки. Чому вантажівок? Тому, що батальйон, чи якийсь підрозділ має швидко зібратися і переїхати на нове місце дислокації. Всі разом. Інколи це — питання життя, коли потрібно, наприклад, дізналися, що буде обстріл. Або ж швидко зайняти певне місце, де зараз ворога нема і витиснути його. Підрозділ має піднятися і увесь переїхати, бажано за один раз. Так от цього «бажано» у нас зараз немає. Останній раз наша рота переїжджала за допомогою мікроавтобуса (старий, побитий Volkswagen). Ми його купили, скинувшись всім взводом, і 2 місяці він тягав вантажі. А військове майно — це не лише автомат. Все, що військовий має — він повинен тягти за собою. Лопати, сокири, цвяхи, їжаки. Все це треба перевезти, бо за це майно підрозділ відповідає. І все це потрібно перевезти одночасно, — розповідає Олександр Курбатов.

Крім того, військовий зазначив, що в підрозділі 30 чоловік, а це — купа майна. Крім того, треба перевозити боєкомплект. Те ж саме — рота, батальйон. І все це впирається в те, що навіть на великому пікапі це все не перевезеш.

Зараз триває збір коштів на вантажівки для захисників України.  Саме на них сьогодні є найбільший запит від представників Збройних Сил України. Тому БФ «Фонд оборони країни» разом з головою теріторіальної оборони Дніпра Генадієм Корбаном оголосили збір коштів на 500 військових вантажівок, повідомляє портал 49000.com.ua.

Для цього дуже потрібна допомога українців. Ми з вами вже збирали і на пікапи, і на безпілотники. Зараз ми маємо придбати вантажівки! Це надзвичайно посилить армію, дозволить забезпечити безперебійну логістику у підвозі боєкомплекту, тисяч літрів води та сотень тон їжі щодня. Вантажівки зроблять армію ще мобільнішою та здатною забезпечити себе всім необхідним швидко. Приєднуйтесь! Наша мета — зібрати швидко 100 мільйонів гривень, щоб забезпечити швидке виконання великого контракту!

Реквізити

Одержувач: БО «БФ «ФОНД ОБОРОНИ КРАЇНИ»

IBAN: UA603220010000026002290000620

Банк: АТ «Універсал Банк» Україна, Київ, вул. Автозаводська, 54/19

Також за посиланням.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: