Відключення світла: у Хмельницькому люди щонайменше втричі частіше почали застрягати у ліфтах

Мешканці міста Хмельницький під час погодинних відключень електроенергії стали частіше застрягати в ліфтах. У червні цього року було зафіксували 1756 таких звернень. Це майже втричі більше, аніж тоді, коли ситуація з електрикою була стабільна. Про це повідомляє 49000 з посиланням на інтернет-видання “Є”.

Насправді кількість випадків, коли хмельничани тимчасово застрягали у ліфтах, насправді ще більша. Адже окрім державного підприємства “Хмельницькліфт” у місті є також низка приватних компаній, які надають послуги з обслуговування ліфтів. Й так само отримують відповідні звернення.

“Хмельницькліфт” обслуговує 1200 ліфтів міста – це приблизно третина від загальної кількості. Головний інженер державного спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства “Хмельницькліфт” Федір Ковальчук розповів, що якщо раніше до диспетчерської служби цього підприємства надходило близько 20 звернень на день, то нині – близько 60-ти.

“Максимально за добу у червні у нас було 103 звернення. Найчастіше випадки трапляються ввечері – у період, коли люди йдуть з роботи додому. Але цікаво, що застрягають не рівно о 18:00 або 21:00, а на умовні 10-20 хвилин пізніше, або на 10-20 хвилин раніше. Тобто тоді, коли графіки або ще не мали бути задіяні, або тоді, коли вже мали бути задіяні”, – каже головний інженер підприємства.

У Хмельницькому є дві машини аварійної служби підприємства “Хмельницькліфт”. Диспетчери приймають виклики цілодобово, а люди у кабінах підйомника одночасно чекають на визволення у різних куточках міста.

Час очікування ліфтерів може займати до однієї години. А коли велика кількість звернень, – то й близько двох годин.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що на Харківщині шкільні укриття будують значно дорожче, ніж на Київщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: