Від КМДА через суд вимагають прибрати несанкціоноване сміттєзвалище в Дарницькому районі

Подільська окружна прокуратура міста Києва звернулась до суду з позовом в інтересах держави з метою ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища, розташованого в Дарницькому районі столиці.  Його облаштували в межах земельних ділянок водного фонду Дарницького району столиці, і прокуратура просить суд зобов’язати столичних посадовців ліквідувати сміттєзвалище. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Київську міську прокуратуру.

За участі фахівців Державної екологічної інспекції Столичного округу встановлено, що на земельних ділянках прибережної захисної смуги водного об’єкту району розміщено будівельні відходи та залишки сухої рослинності. Площа засмічення складає більш ніж 0,6 га.

Проте, Київською міською державою адміністрацією не вживаються заходи щодо ліквідації несанкціонованого звалища.

Враховуючи те, що несанкціоноване сміттєзвалище забруднює довкілля та негативно впливає на здоров’я людей, прокуратура звернулась до Київського окружного адміністративного суду із відповідним позовом.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що прокуратура вимагає повернути державі приватизоване укриття на Миколаївщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: