В Україні зафіксовано 17 підвидів штаму «Омікрон»: ситуація у Дніпрі та області

За перебігом захворювання штам «Омікрон» переважно протікає як звичайна респіраторна хвороба й не викликає тяжкої кисневої залежності. Однак залишається небезпечним для груп ризику: людей з патологіями, хронічними захворюваннями та ослабленим імунітетом, старших за 60 років, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.

За повідомленням фахівців Дніпропетровського обласного ЦКПХ за останній тиждень на ГРВІ, включно із COVID-19, в регіоні захворіло 10054 людини, із них 3540 — діти віком до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем, захворюваність не підвищилась.

Інтенсивний показник захворюваності по області нижче епідемічного порогу на 45,1%.

Зменшилась на 4,4%, кількість госпіталізованих осіб з ГРВІ,  серед дітей на 2,8%.

Кількість пацієнтів із діагнозом COVID-19, які знаходились на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я області – 236 осіб (53,9% від всього госпіталізованих з ГРВІ), серед них 12 пацієнтів були госпіталізовані до відділень реанімації та інтенсивної терапії.

Протягом останнього тижня на COVID-19 захворіли 1505 осіб, з них діти до 17 років – 246 осіб.

«При відсутності у дитини супутніх патологій, коронавірусна інфекція протікає у дітей як звичайний ГРВІ, головне забезпечити дитині спокій, рясне пиття та уважно стежити за станом. У випадку тривалих епізодів підвищеної температури, різкого погіршення самопочуття, блювоти чи діареї – необхідно терміново звернутись до лікаря», – підкреслює Олена, лікарка – педіатр, однієї з міських лікарень Дніпра.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: