В Україні вже розробляють проєкт для відновлення Каховської дамби: що потрібно зробити вже зараз

В Україні проєктний інститут «Укргідропроект» разом із «Укргідроенерго» розробляє рішення для відновлення дамби (у разі, якщо її не остаточно знищено). Однак, щоб не залишити споживачів без води, насамперед необхідно якнайшвидше перекрити дамбу.

«Ми провели термінову нараду з проєктним  інститутом «Укргідропроект», з фахівцями та готуємо рішення, що потрібно буде для відновлення греблі: які механізми потрібні будуть, які матеріали, скільки часу нам знадобиться, щоб якнайшвидше перекрити дамбу, щоб потім із верхніх водосховищ, де ми максимально накопичуватимемо воду, щоб можна було спрацювати та наповнити Каховське водосховище», – розповів генеральний директор «Укргідроенерго»

Упродовж трьох-чотирьох днів проєктний інститут розробить попередні проєктні рішення, щоб перекрити знос Каховського водосховища.

Також генеральний директор «Укргідроенерго» зазначив, що за тими розрахунками, які були проведені, зрозуміло, що протягом чотирьох днів Каховське водосховище буде спрацьоване до нуля. Якщо гребля повністю не зруйнована, може залишитися три метри води у водосховищі. Однак це ми побачимо за два-три дні. Однак, ми розуміємо, що, швидше за все, гребля зруйнована вщент і водосховище спрацює повністю.

За матеріалами  OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: