В Україні результати НМТ будуть оцінювати на спеціальній онлайн-платформі

В Міністерстві освіти та науки України повідомляють, що для оцінювання результатів незалежного мультипредметного тесту (НМТ) створили спеціальну платформу. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

18 липня 2022 року розпочнеться основна сесія національного мультипредметного тесту. В умовах повномасштабного вторгнення рф на територію України неможливо організувати традиційне ЗНО, надрукувати та доставити матеріали оцінювання, а також перевірити паперові бланки. Однак завдяки підтримці партнерів створено онлайн-платформу для проведення оцінювань і прозорого вступу до закладів вищої освіти України.

Вдячний тим, завдяки кому національний мультипредметий тест, магістерський тест навчальних компетентностей і магістерський комплексний тест у комп’ютерному форматі відбудуться. Упродовж багатьох років МОН спільно з Українським центром оцінювання якості освіти вивчає можливості проведення комп’ютерних оцінювань. Ми сподіваємося, що зможемо забезпечити реалізацію вступних випробувань 2022 року, а надалі – досягти й інших амбітних цілей щодо проведення тестувань у режимі онлайн, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Підтримка ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, Постійного представництва України при ЮНЕСКО, Уряду Швейцарії, Швейцарсько-українського проєкту DECIDE та ГО «Портал у безперервне навчання «СуХаРі»» дозволила за короткий час розробити платформу для проведення освітніх оцінювань.

Крім того, Міністерство висловлює подяку представникам компанії Майкрософт за ліцензії, що були безоплатно передані до тимчасових екзаменаційних центрів. Оновлення програмного забезпечення уможливить коректну роботу платформи для учасників і співробітників установ. Дякуємо колегам із Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики», за сприяння яких налагоджено роботу з розгортання ліцензій.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: