В Україні підключили до газової мережі перший біометановий завод

Перший в Україні завод з виробництва біометану підключили до мереж, підприємство за рік вироблятиме близько 3 мільйонів кубометрів газу.

Про це повідомляє пресслужба Регіональної газової компанії.

Очікується, що обсяг виробленого газу на рік забезпечуватиме потреби близько 1500 клієнтів — домогосподарств та промисловості.

Зазначається, що РГК відновла роботи з підключення біометанового заводу одразу після деокупації Чернігівської області в квітні минулого року.

Весь процес підключення від видачі технічних умов до завершення будівництва тривав менше пів року.

Для підприємства встановили вузол обліку газу і газорегулювальне обладнання, яке укомплектовано технологічними рішеннями світових лідерів газової галузі — компаній Emerson, Pietro Fiorentini, FMG та Sick.

«Біометан, який виробляє підприємство, нічим не відрізняється від природного та одразу може споживатися домогосподарствами та промисловістю. Якість доочищеного метану контролюється потоковим хроматографом, а газорегулюючий пункт обладнаний пристроєм для відбору проб газу», — зазначили в компанії.

На першому етапі газ надходитиме у мережу в осінньо-зимовий період. Після будівництва другої черги і кільцювання мереж подача стане цілорічною.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
Главное за день
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: