В Україні можуть розпочати мобілізацію чоловіків, що знаходяться за кордоном

Верховна Рада готує законопроєкт, який передбачає мобілізацію українських чоловіків, які наразі знаходяться за кордоном.

Верховна Рада спільно з оборонними відомствами розробляє законопроект, який передбачає можливість мобілізації українців, що перебувають за кордоном. Про це повідомив представник комітету Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Вадим Івченко.

Зазначається, що законопроект, який розробляється спільно з депутатами, Міністерством оборони та Генеральним штабом, є комплексним. За словами Івченка, планується внести його на голосування у сесійній залі у січні 2024 року, а сам документ буде представлений у Верховній Раді на початку нового року.

“Українці, які перебувають за кордоном, повинні проходити ті самі процедури ідентифікації, як і ті, що в Україні. Якщо ти будеш у списку тих, хто підлягає мобілізації, ти, звичайно, отримаєш повістку. Це нормальний процес. А далі вже твій вибір – повертаєшся назад чи залишаєшся там – і тоді це буде вже порушенням закону України”, – пояснив парламентарій.

Документ повинен пройти реєстрацію в парламенті, пройти два читання під час сесії та отримати підпис від президента.

За матеріалами Дніпро Оперативний.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: