В українців залишилося кілька тижнів: без повірки лічильників суми у платіжках за комуналку можуть злетіти

Українці, які не пройшли перевірку лічильників на воду, тепло, газ та електроенергію, мають це зробити до 7 липня. Інакше суми у платіжках можуть значно збільшитись, оскільки їх розраховуватимуть виходячи з нормативів споживання.

При цьому нормативи споживання значно вищі, ніж середнє споживання українців. «Щоб не стресувати від майбутніх платіжок, мешканцям, у яких не повірені квартирні лічильники (водо-, тепло-, газо-, електропостачання), потрібно до 7 липня поточного року провести перевірку таких лічильників», — написав на своїй сторінці у Facebook голова комісії з питань ЖКГ Київради Олександр Бродський.

Між звіряльний інтервал лічильників води та тепла становить 4 роки. Перевірку здійснюють ліцензовані організації. Лічильник води можна перевірити на місці, не знімаючи та не здаючи до організації.

Якщо не провести вчасно перевірку лічильників, можуть прийти платіжки з «космічними сумами». Річ у тому, що показання «простроченого» лічильника не приймаються, і в такому випадку платити доводиться за нормами, які зазвичай значно вищі від фактичного споживання.

Повірку лічильника можна замовити у компанії, яка постачає вам комунальну послугу (наприклад, у водоканалу). А також будь-яка сервісна компанія, яка має ліцензію. Важливо, уточнити, чи потрібна вам перевірка лічильника, можна у вашому договорі на постачання комунальних послуг або свого постачальника.

За матеріалами OBOZREVATEL.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: