В Одесі упередили розтрату 24 млн грн з державного бюджету на будівництво укриття в школі

В Одесі посадовці міськради планували віддати 24 мільйони гривень фірмі, яка не відповідала кваліфікаційним вимогам тендеру, але виграла його. Співробітники БЕБ виявили порцшення та написали рекомендаційний лист замовнику про розірвання договору. Про це повідомляє 49000 із посиланням на Теріторіальне управління Бюро економічної безпеки в Одеській області.

Аналітики БЕБ виявили  порушення під час проведення  тендеру на будівництво укриття для закладу освіти в Одесі. З державного бюджету посадовці міськради планували витратити 24 млн грн.

Орган місцевого самоврядування та фірма-виконавець робіт уклали договір за результатами тендеру на майданчику електронної системи публічних закупівель Prozzoro.

БУло встановлено, що у виконавця робіт відсутнє майно та працівники відповідної кваліфікації. Тобто компанія не відповідає кваліфікаційним вимогам тендеру.

З метою упередження розтрати державних коштів аналітики БЕБ направили лист до органу місцевого самоврядування з інформацією про виявлені порушення та пропозицією перевірити доцільність укладання згаданого договору.

В результаті розгляду рекомендаційного листа замовник та виконавець робіт розірвали договір. Таким чином була упереджена розтрата 24 мільйонів гривень з державного бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: