В “Дніпропетровськгазі” зробили важливу заяву про крадіжки газу абонентами й шалені штрафи

За сім місяців цього року фахівці газорозподільної компанії області виявили 44 факти несанкціонованого відбору природного газу. Своїми діями такі споживачі завдали збитків державі на суму майже чотири млн грн про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на “Дніпропетровськгаз”.

Більшість порушень зафіксовано  у великих містах і районах.

Щоб не платити або задля сумнівної «економії» газу споживачі Дніпропетровщини вдаються до різноманітних махінацій: втручаються в роботу газового лічильника, у тому числі у відліковий механізм, організовують незаконні врізки в газопровід, а також самовільно підключають газове обладнання або ж відновлюють розподіл газу.

«Найчастіше до махінацій вдаються споживачі сільських місцевостей, у кого будинок з великою опалювальною площею. Варто пам’ятати, що крадіжки газу обійдуться набагато дорожче, аніж обліковане споживання. У результаті порушник заплатить за неврахований газ в розмірі граничної норми споживання, окрім того за крадіжку газу передбачена кримінальна відповідальність», – розповів комерційний директор АТ «Дніпропетровськгаз» Олексій Шипко.

Після виявлення незаконних втручань більшість порушників визнає свою провину і сплачує за самовільний відбір природного газу передбачені законом штрафні санкції. Якщо ж людина не підтверджує своєї вини, питання стягнення збитків вирішується в судовому порядку. При цьому споживач-порушник має сплатити ще й судові витрати.

АТ «Дніпропетровськгаз» вкотре застерігає споживачів від таких вкрай небезпечних дій, аби крадіжка газу не стала фатальною. Якщо ж вам відомо про факти незаконного споживання газу просимо повідомити на номер служби безпеки компанії: (067) 118-98-83. Конфіденційність гарантована.

За матеріалами Наше Місто.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: