В Дніпрі «рішали» Наріка відібрали у людей бомбосховище

В Дніпрі бандити знову, як і в 90-х, граються безпекою жителів міста. Так, нещодавно на одному з проспектів міста бандити змусили людей закрити облаштоване бомбосховище. Про це повідомляє телеграм-канал «Труха Днепр».

За словами місцевих жителів, на Мануйлівському проспекті в Дніпрі люди облаштували для всіх жителів навколишніх будинків бомбосховище. Але туди дуже швидко прибули якісь невідомі «рішали». Вони повідомили людям, що поруч знаходиться кафе, тому бомбосховище туди не вписується. В результаті, під тиском бандитів люди змушені були зачинити бомбосховище.

За деякими даними, «рішалами», які змусили людей закрити бомбосховище, керує з Відня (Австрія) небезпечний кримінальний авторитет Нарік (Олександр Петровський). Він, чоловік призивного віку, разом з частиною свого організованого злочинного угруповання незаконно втік за кордон одразу з початком повномасштабної військової агресії росіян проти України. Звідти він керує діяльністю власної кримінальної імперії, яку збудував у Дніпрі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: