В Дніпрі переселенцям провели екскурсію в зоологічний музей

В Дніпрі провели екскурсію для внутрішньо переселених осіб в зоологічний музей ДНУ імені Олеся Гончара. Музей налічує більше 1800 експонатів. Про це повідомляє портал 49000.com.ua з посиланням на ДніпроTV.

Це вже третя організована екскурсія для переселенців. Волонтерська діяльність департаменту екологічної політики міської ради тісно пов’язана з університетом ім. О. Гончара, оскільки на його базі є багато місць, які було б цікаво відвідувати переселенцям. Зокрема, вже була екскурсія і до ботанічного саду університету. Водночас департамент налаштований розвивати у місті екологічний туризм, показуючи мешканцям, гостям, що Дніпро — не лише промислове місто, а й з гарною природою. Також у планах — організувати ще й екскурсію до акваріуму університету, — розповідає інспектор з охорони навколишнього середовища КП «Екополіс» Богдан Піщанський.

Проректор з наукової роботи Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Олег Маренков зазначив, що зоологічний музей — унікальний об’єкт, який є історичною пам’яткою як нашого міста, так і навчального закладу зокрема:

Тут є старовинні експонати, яким понад сто років й ті, що не мають аналогів в Україні. Загалом залюбки знайомимо переселенців із такими цікавими і пізнавальними місцями нашого університету, колекціями, науковим надбанням. Впевнений, це неабияк сприяє адаптації, психологічному розвантаженню людей.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: