У Дніпрі на “Пограниччі” зустрінуться військові і митці

15 лютого в центрі Mediaprostir, що на проспекті Олександра Поля, 2Д, стартує новий літературно-мистецький проект “Пограниччя.308”.

Як зазначають організатори, головна мета проекту – створити єдиний майданчик для дискусій між “людьми культури” з  різних сфер. В цьому інтелектуальному просторі вони створюватимуть новий порядок денний для української культури, обговорюватимуть питання важливі як на місцевому рівні, так і на загальнонаціональному.

“Пограниччя.308” в Дніпрі об’єднає в одній дискусії як цивільних діячів культури, так і митців від фронту. Серед запрошених учасників заходу:

Олена Герасим’юк, письменниця, журналістка, громадська діячка, парамедик Медичного батальйону «Госпітальєри»

Борис Гуменюк, письменник, колишній заступник командира Добровольчого батальйону ОУН, голова Української Військової організації – ОУН

Andriy Yermolenko, куратор візуальної частини проекту «Пограниччя.308», художник, ілюстратор, дизайнер, арт-директор видання «Український Тиждень»

Яна Зінкевич, начальниця Медичного управління та реабілітації Української Добровольчої Армії, командирка Медичного батальйону Госпітальєри

Олег Короташ, куратор літературної частини проекту «Пограниччя.308», поет, філософ, громадський діяч

Максим паленко, художник, графік та ілюстратор

Radoslava Chekmysheva, керівниця проекту «Пограниччя.308», менеджерка Ініціатив у сфері культури Міжнародного фонду”Відродження”.

Як зазначають організатори, проект стартує у Дніпрі, бо саме тут в 2014 році сформувалося ядро спротиву російської агресії проти України, місто стало форпостом боротьби проти засилля “русского мира”.

Проект стартує 15 лютого о 18:00. Вхід вільний.

Організатори проекту:  Міжнародний фонд “Відродження”, партнерами у Дніпрі є: Громадський Рух “Gender Stream” і Mediaprostir.

В Дніпрі на

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: