В Дніпрі на честь героя Максима Семенова, який загинув за Україну, запропонували назвати одну з вулиць

«Він був не зі скигліїв. Чоловік-стрижень», — так згадують Максима семенова в команді КУСТ. Вулиці великих міст чимось схожі на людей. Дніпро пам’ятає і шанує своїх героїв.

Команда Культурна столиця — КУСТ випустила коротке, але таке тепле відео про Максима Семенова. Максим започаткував, а потім і очолив у Дніпрі Асоціацію екстремальних видів спорту та Асоціацію велосипедистів. Був організатором фестивалів спортивного туризму, акції «Велодень», фестивалів «Dnepr Extreme Open», «Dnepr Rover Fest», «День Невесомости» та багатьох інших у Дніпрі.

Саме він брав участь у проєктування та будівництві першого громадського скейт-парку у Дніпрі, першого памп-треку, першого паркур-майданчику зі скеледромом, був серед ініціаторів проєкту програми розвитку велосипедної інфраструктури Дніпра.

Він організував сотні пробігів, змагань, фестивалів, конкурсів, навчально-спортивних майданчиків для дітей, боровся за розвиток велосипедної інфраструктури у Дніпрі. Він був надійним другом і справжнім лідером.

У травні Максим загинув у Донецькій області….

Одну з вулиць Дніпра пропонують назвати на честь Максима Семенова. Відповідна петиція зареєстрована в єдиній системі петицій до місцевої влади.

«Ми маємо віддати шану Героєві, який у Дніпрі стояв за здорове життя та розвиток спорту, а на передовій – за наші життя та волю», – сказано в петиції.

Станом на 4 листопада петицію підписали 289 осіб з 3000 необхідних. Підпишіть петицію! Слава та пам’ять героям!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: