Увірував після повістки: “Свідка Єгови” судили за ухилення від мобілізації

У Хмельницькій області судили чоловіка, який отримав повістку та щоб ухилитися від мобілізації почав ходити до церкви “Свідків Єгови”. Про це йдеться у вироку Дунаєвецького районного суду Хмельницької області, повідомляє 49000.

За даними суду, уродженця Миколаєва визнали придатним до військової служби. 6 травня 2023 року йому намагались вручити повістку для відправлення до військової частини, проте він категорично відмовився.

На суді чоловік усе підтвердив та додав, що він категорично не хоче служити в армії. Він заявив, що це пов’язано із його релігійними переконаннями.

“Він усвідомлює, що у зв`язку з широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України на території України оголошено загальну мобілізацію. Проте, він категорично відмовляється від проходження військової служби за мобілізацією та відправлення у військову частину. Він відвідує збори релігійної організації “Релігійний центр Свідків Єгови в Україні”, за релігійними переконаннями категорично відмовляється від призову на військову службу”, – йдеться у матеріалах суду.

На суді свідок пояснив, що він є прихожанином “Свідків Єгови”. Він зазначив, що підозрюваний від травня 2023 року дійсно почав ходити до їхньої церкви, проте не є прихожанином цієї релігійної організації.

Суд визнав чоловіка винним за ст.336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі. Цей вирок можна оскаржити в апеляційному суді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: