Уряд повністю контролює ситуацію з вакцинацією та початком опалення в усіх регіонах України.

Про це сьогодні говорили в Одесі на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України. У заході, який проходив під головуванням Володимира Зеленського, також взяв участь голова Дніпроретровської обласної ради Микола Лукашук.

На початку засідання виконавчий секретар Конгресу та заступник Керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко розповів:

Щотижня ми особисто відвідуємо 2 — 3 регіони України, аби перевіряти стан перебігу вакцинації та початку сезону опалення. Можемо наразі стверджувати, що ситуація з пандемією напружена, але контрольована, в країні достатньо вакцин і пунктів вакцинації.

Одним з нагальних питань було постачання кисню у госпітальні бази. На жаль, за статистикою сьогодні більшість госпіталізованих мають серйозні ураження легенів. Водночас основна частина таких пацієнтів не має жодного щеплення.

Під час засідання Конгресу відбулися включення з різних областей України.
У тому числі виступив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль з Волинської області:

Перед нами зараз новий виклик — ми маємо максимально прискорювати вакцинацію, адже це — єдиний спосіб перемогти пандемію.

До цього Міністр охорони здоров‘я Віктор Ляшко додав:

У цифровому еквіваленті кожного дня завдяки вакцинації ми рятуємо 3,5 тисячі осіб, адже у щеплених перебіг хвороби проходить без небезпечних ускладнень. Серед позитивних даних також те, що зараз в нас розрив між госпіталізаціями та виписками починає скорочуватись.

Щодо Дніпропетровської області, за останню добу було вакциновано понад 24 тисячі чоловік. Нині медзаклади області забезпечені киснем. На сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії обласної ради було прийнято рішення про виділення з обласного бюджету територіальним громадам 17-ти млн грн на забезпечення додаткових ліжко-місць в лікарнях регіону.

У другій половині засідання виступили на дистанційному зв‘язку керівники місцевих адміністрацій, які доповіли про стан початку опалювального сезону у своїх регіонах.

Наразі вже опалення підключено у 7 містах з 13 жовтня: Дніпро, Кривий Ріг, Жовті Води, Кам‘янське, Тернівка, Першотравенськ та Зеленодольськ. Ще два міста розпочнуть подавати тепло з 1 листопада: Новомосковськ та Павлоград. На сьогодні з теплом 94% будинків з централізованим опаленням, 78% дитячих садків, 70% шкіл та 74% медичних закладів, — розповів очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Також стосовно теми опалення голова Президії Конгресу Андрій Єрмак зазначив:

Газу в Україні достатньо, аби пройти цей опалювальний сезон.
Влада зробила та робить усе, аби не підвищувались тарифи для населення. Будь-які спекуляції на цю тему — це «фейкові страшилки».

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламные блоки позволяют нам оставаться независимыми СМИ, а вам – получать самые свежие новости под ними. Scroll down!

Присоединяйтесь также к 49000 в Google News. Следите за последними новостями!Присоединиться
logo-bottom
© 2022, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: