Уряд Німеччини вирішив подвоїти військову допомогу Україні 2024 року

Проект федерального бюджету Німеччини на 2024 рік містить подвоєння військової допомоги Україні до 8 млрд євро.

Коаліція канцлера Олафа Шольца підготувала проект бюджету, коли найбільша економіка Європи може опинитися на межі нової рецесії.

Проте уряд позиціонує себе як хребет європейської оборони після вторгнення Росії в Україну у 2022 році і пообіцяв підтримати Київ, водночас довівши свої військові витрати до цільового показника НАТО у 2% ВВП.

Частину додаткових витрат буде використано для поповнення власного арсеналу німецьких збройних сил, оскільки вони постачають зброю в Україну.

Бюджетний документ, з яким ознайомилося агентство Reuters, буде розглянуто парламентом цього тижня та прийнято на початку грудня.

Допомога Німеччини

Німеччина стала однією з країн, які допомагають Україні, надаючи військову, політичну та фінансову підтримку. Берлін передав кілька видів артилерії, танки Leopard більш старої та нової модифікації, системи ППО IRIS-T та Patriot, боєприпаси, автомобілі, дрони та інші види озброєнь.

Раніше міністр оборони Борис Пісторіус повідомив, що Німеччина має намір у 2024 році подвоїти військову допомогу Україні . Замість раніше закладених у федеральному бюджеті 4 млрд євро на ці цілі планується витратити 8 млрд євро.

За матеріалами РБК-УКРАЇНА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: