“Укргідроенерго” за 10 мільярдів замовило захист від дронів і відновлення ГЕС після ворожих обстрілів

Державна компанія “Укргідроенерго” протягом 2022-2024 років уклала договори на загальну суму 10,39 млрд грн на облаштування протидронового захисту та відновлення об’єктів різних ГЕС після ракетних ударів. Більшість цих замовлень (84%) отримали лише п’ять підрядників, а в деяких випадках договори укладалися без проведення торгів. Про це повідомляє 49000 з посиланням на Наші Гроші.

Лідером рейтингу стало ПП «Елітбуд-1», яке отримало найбільший підряд щодо будівництва захисту Дністровської ГАЕС вартістю 4,19 млрд грн. Ці роботи мають виконати до кінця 2026 року.

Друге місце зайняло київське ТОВ «Гарант Енерго», яке отримало замовлень на 2,93 млрд грн. Йдеться про будівництво споруди для захисту будывлы ГЕС-1 Дніпровської ГЕС та для захисту електричного обладнання Канівської ГЕС облаштування протидронового захисту Кременчуцької ГЕС та відновлення захисних ковпаків гідроагентів Г7, Г8 Кременчуцької ГЕС, пошкоджених внаслідок ракетного удару 23 листопада 2022 року.

На третьому місці опинилась турецька компанія «Altair Lojistik Ve Ticaret Anonim Şirketi» (“Altas”). Цій фірмі через відкриті торги замовили кабелі 150 і 330 кВ та муфти для будівництва комплексної захисної споруди підземного типу для захисту основного електротехнічного обладнання об’єкту критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору критичної інфраструктури Дніпровської ГЕС за 868,65 млн грн.

Британській компанії “Medialed Ltd” через відкриті торги замовили комплектну розподільну установку КРУЕ 330 кВ для будівництва комплексної захисної споруди підземного типу Дніпровської ГЕС за 470,61 млн грн. Установку HSG-426A виробництва «Hyosung» (Корея) поставлять протягом 500 днів після авансу 80%.

Рейтинг замикає ТОВ “МВП “Енергорішення” із підрядами на суму 276,38 млн грн. Мова про облаштування протидронового захисту для об’єктів Кременчуцької та Канівської ГЕС, демонтаж обладнання, знищеного внаслідок ракетного удару для Дністровської ГАЕС та інше.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в Україні суттєво підвищили тариф на електроенергію для населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
Популярні новини
logo-bottom
© 2024, всі права захищені 49000.com.ua
Вгору

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: