Україну позбавили участі в ЧС-2030 з футболу через корупцію президента УАФ Андрія Павелка

У жовтні 2022 року Україна офіційно приєдналася до заявки Іспанії та Португалії, які вирішили провести ЧС-2030. Іспанія та Португалія підшукали заміну Україні у заявці на проведення Чемпіонату світу 2030 року і це Марокко. Про це повідомляє FootballHub із посиланням на відомий іспанський ресурс AS.

Королівська федерація футболу Іспанії (RFEF) та Федерація футболу Португалії (FPF) працюють над варіантом включення Марокко до заявки на проведення ЧС-2030 замість України. Це питання ретельно вивчатиметься найближчими тижнями, а все через кримінальну справу, в якій фігурує Андрій Павелко — президент УАФ та сват сумнозвісного дніпровського кримінального авторитета Наріка. Павелко фігурує в справі щодо розкрадання коштів на будівництві заводу зі штучних футбольних полів та можливим санкціям.

У RFEF не бажають, щоб цей іміджевий скандал, пов’язаний із підозрою у корупційній діяльності Андрія Павелка, вплинув на шанси затвердження заявки на проведення ЧС-2030, тому вирішили залишити Україну осторонь, доки ситуація не виправиться і все не проясниться. Через що зараз опрацьовують варіант із Марокко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Рекламні блоки дають нам змогу залишатися незалежними ЗМІ, а вам - отримувати найсвіжіші новини під ними. Scroll down!

Приєднуйтесь також до 49000 в Google News. Слідкуйте за останніми новинами! Приєднатися
logo-bottom
© 2023, все права защищены 49000.com.ua
Наверх

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: